Geely представила бюджетний електромобіль за 4 тис. доларів (фото)

Китайська компанія Geely розсекретила зовнішність спеціальної версії свого компактного електрокара Panda Mini EV під назвою Go Kart Edition. Електромобіль, як можна зрозуміти з назви, був натхненний картингом і, як стверджує виробник, орієнтований на молодіжну аудиторію.

Електрокар має квадратний дизайн та чотиримісне компонування салону. Спецверсія має кузов чорного, білого або сірого кольору з контрастними фіолетовими декоративними смугами і оригінальним колісним дискам зі вставками фіолетового і білого кольорів, а також антикрило ззаду. Довжина кузова складає 3150 мм, ширина – 1540 мм, а висота – 1685 мм при колісній базі 2015 мм.

У салоні машини встановили 9,2-дюймову цифрову панель приладів, 8-дюймовий дисплей інформаційно-розважальної системи і D-подібне рульове колесо. Також підтримується дистанційне керування дверними замками та кондиціонером через мобільний додаток на смартфоні.

Рушійною силою електроавто є встановлений на задній осі синхронний електромотор з постійними магнітами. Його потужність складає 41 к.с. та 110 Нм крутного моменту. Автомобіль підтримує швидку зарядку та два режими роботи: звичайний та спортивний.

Ціна Panda Mini EV Go Kart Edition не уточнюється, але оригінальна модель коштує від 29 900 юанів або 4133 долари. Приблизно стільки ж коштуватиме і новинка.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!