Geely готує електромобілі культової марки Lotus до виходу на ринок Китаю

Китайський холдинг Geely розглядає можливість залучення близько $1 млрд для розширення належного йому культового британського спортивного автомобільного бізнесу Lotus Cars на ринок електромобілів в Китаї – про це повідомив ресурс Boomberg з посиланням на своїх інформаторів.

Geely працює з консультантами, щоб виявити інтерес інвесторів до раунду фінансування, в якому вартість бізнесу електромобілів Lotus може вирости приблизно до $5 млрд. Окремо від залучення коштів китайська компанія також розглядає можливість первинного публічного розміщення акцій Lotus в наступному році. За словами джерел, IPO може потягнути вже на $15 млрд, якщо враховувати весь бізнес, включаючи спортивні та гоночні автомобілі, що працюють на викопному паливі.

Холдинг Geely, який також контролює шведську компанію Volvo Car AB, придбав частку в групі Lotus у 2017 році. Тепер китайський автохолдинг володіє 51% акцій британської компанії, включаючи Lotus Cars і консалтинговий бізнес Lotus Engineering, а інша частина належить малайзійській Etika Automotive. У 2019 Lotus під керівництвом Geely запустив свій повністю електричний гіперкар Evija з потужністю 1972 кінських сили і вартістю близько $2 млн.

Geely прагне вийти на ринок електромобілів на тлі бурхливого зростання в таких країнах, як Китай. Polestar, виробник електромобілів, контрольований Volvo Car і його власником Geely, вивчає варіанти виходу на цей ринок вже в поточному році.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело bloomberg.com

Коментарі
Завантаження...