Футуристичний мінівен Hyundai Staria офіційно перетворили на будинок на колесах

Будинок на колесах Hyundai Staria Lounge Camper буде доступний у двох основних модифікаціях, Camper 11 та Camper 4.

Компанія Hyundai розробила нову версію мінівену Staria, яка отримала назву Lounge Camper. Цей будинок на колесах для далеких подорожей на природу.

Будинок на колесах Hyundai Staria Lounge Camper буде доступний у двох основних модифікаціях, Camper 11 та Camper 4, які пропонують 11 та 4 посадочні місця в салоні відповідно. Camper 11 отримав чотири ряди сидінь, він відрізняється від звичайного Hyundai Staria подвійним дахом із підйомною верхньою частиною. У розкладеному стані вона утворює спальний модуль для двох людей з м’якою оббивкою стін та освітленням.

Варіант Camper 4 отримав чотири посадочні місця у задній частині салону, який може трансформуватися у повноцінний житловий відсік. Він обладнаний спеціальними шафками для зберігання речей, холодильником на 36 літрів, 70-літровим баком для чистої води та ще додатковою ємністю 40 літрів для відходів. У салоні встановлено 12,1-дюймовий сенсорний дисплей, за допомогою якого можна керувати різними функціями автомобіля.

У Південній Кореї ціни Hyundai Staria Lounge Camper 11 починаються з позначки 40 тис. доларів, а варіант Camper 4 пропонують за ціною від 55,4 тис. доларів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com