Ford знизила ціни на електричні пікапи F-150 Lightning на $10 000, але Ілон Маск все одно вважає їх дорогими

У січні цього року Tesla зважилася на радикальне зниження цін на свої електромобілі в багатьох регіонах світу, але в асортименті цього виробника поки що немає пікапів, які дуже популярні на ринку Північної Америки. Компанія Ford Motor пообіцяла з жовтня цього року знизити вартість своїх електричних пікапів F-150 Lightning на 17%, але Ілон Маск все одно вважає їх “дещо дорогими”.

Ford Motor пояснила свої наміри опустити вартість електричних пікапів F-150 Lightning на величину від $6000 до $10 000 із жовтня цього року не лише турботою про покупців, а й успіхами у масштабуванні виробництва. Підприємство в Мічигані, де їх виробляють, до осені цього року вийде на еквівалентний обсяг випуску 150 000 машин на рік. У поєднанні зі зниженням цін на сировину для виробництва тягових акумуляторів, це дозволить опустити і роздрібні ціни. Початкова модель F-150 Lightning, наприклад, подешевшає з $59974 до $49995, а старша комплектація Platinum Extended Range опуститься в ціні з $98074 до $91995.

Ford додатково стимулює покупців обіцянками надати знижку $1000 при оформленні замовлення на F-150 Lightning до 31 липня, хоча постачання машин за оновленими цінами почнеться тільки в жовтні. Втім, у більшості випадків покупцям доведеться понад це заплатити $1995 за доставку пікапа до дилера, але зниження цін все одно здаються щедрими. Усі модифікації F-150 Lightning, за винятком найстаршої, підпадають під дію програми субсидування, яка дозволяє деяким громадянам США заощадити ще $7500 при покупці електромобіля.

Ілон Маск (Elon Musk), як зазначає Electrek, не зміг залишити поза увагою дані дії Ford, і заявив зі сторінок Twitter, що «Ford Lightning хоч і є хорошим транспортним засобом, дещо дорогий, особливо з урахуванням зростання процентних ставок за кредитами».

Як відомо, Tesla днями оголосилапро фактичний початок збирання товарних екземплярів своїх електричних пікапів Cybertruck. Вручати їх клієнтам компанія розпочне до кінця цього кварталу. У момент анонсу восени 2019 року Tesla планувала продавати свої пікапи за ціною від $39 900, але за нинішніх умов їй навряд чи вдасться вкластися в ці рамки. Не факт, що Cybertruck у базовій конфігурації зможе змагатися за ціною з Ford F-150 Lightning, і зауваження Ілона Маска більшою мірою може відноситися до співвідношення ціни та характеристик порівнюваних пікапів двох марок.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело electrek.co