Ford “вкладе” $1 млрд в Південну Африку

Американський концерн Ford повідомив про те, що вкладе $1,05 млрд у свої виробничі операції в Південній Африці. Це стане найзначнішою інвестицією автовиробника на “чорному континенті”.

Операційний директор Ford International Market Group Андреа Кавалларо вже підтвердила, що компанія планує збільшити виробництво в Південній Африці зі 168 000 до 200 000 автівок на рік.

Зазначається, що у південноафриканські інвестиції входять $683 млн на модернізацію технологій та організацію нових виробничих майданчиків на підприємстві в місті Сільвертон. Ще додаткові $365 млн направлять для поновлення технічного обладнання на провідних підприємствах постачальників по всій ПАР.

Як заявляють в компанії Ford, збільшення виробничих потужностей дозволить найняти 1200 нових працівників та організувати ще 10 000 додаткових місць в мережі постачальників. Операційний директор Ford International Market Group також уточнила, що бренд хоче зробити свій завод у Сільвертоні на сто відсотків енергонезалежним та вуглецево-нейтральним через три роки.

“Ці вкладення коштів посприяють подальшому оновленню наших операцій в Африці, допомагаючи континенту грати важливу роль в поліпшенні й зростанні наших глобальних автомобільних операцій, а також в нашому стратегічному альянсі з Volkswagen”, – підкреслив президент Ford International Markets Group Дайан Крейг.

За словами топменеджера Ford, пікап Ranger – одна з наймасовіших й успішних машин у світі. Ці інвестиції нададуть команді інструменти та обладнання, щоб випускати кращий Ford Ranger в історії, в більшій кількості та з чудовою якістю. Планується, що після інвестицій в Африку, компанія стане приносити дохід, який перевищить 1,1% відсотка від всього ВВП країни.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело just-auto.com