Ford відкликає 3,3 млн автомобілів через проблеми з коробкою передач

Компанія Ford відкликає автомобілі Ford Escape (2013-2019), Ford C-Max (2013-2018), Ford Fusion (2013-2016), Ford Transit Connect (2013-2021) та Ford Edge (2015-2018).

Ford відкликає близько 3,3 мільйонів автомобілів у США та Канаді через проблеми з трансмісією, які можуть призвести до пошкодження автомобілів та травм людей. Це один із найбільших відкликів в історії американського автогіганта.

У таких автомобілях одна з втулок може бути пошкоджена, внаслідок чого трансмісія не може перейти в режим «паркінг» або навпаки несподівано вийти з нього. Це призводить до несподіваного руху автомобіля з місця. Причину пошкодження втулки поки не встановлено. Це може бути пов’язане з впливом тепла та вологості.

На даний момент компанії Ford відомо про шість випадків пошкодження автомобілів внаслідок цієї проблеми та про чотирьох постраждалих людей.

Раніше ми писали, що Stellantis зупиняє виробництво автомобілів у росії. Stellantis вже призупинила весь експорт та імпорт автомобілів у росію після її вторгнення в Україну та перенесла виробництво до Західної Європи.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело cursorinfo.co.il