Ford Thunderbird: перевтілення в електричній версії

Американська компанія Ford подала заявку в патентне бюро США на реєстрацію товарного знака для назви моделі Thunderbird. Автівка під цією назвою випускалася автовиробником в середині XX сторіччя.

Зазначається, що товарний знак поданий в патентне бюро США 13 січня 2021 року та належить до категорії “моторні транспортні засоби й концепції автотранспортних засобів”.

Нагадаємо, що вперше ця назва була використана на серійному автомобілі в 1955 році. Спершу модель Ford Thunderbird являла собою двомісний кабріолет, призначений для подорожей по бульварах, а не для трас. Однак його її компактні габарити та великий двигун зацікавили автолюбителів для підкорення світових перегонових трас.

У виробництві модель Thunderbird була з 1955 по 1997 рік з короткою перервою, перш ніж повернулася у вигляді ретро-родстера, який мало чим відрізняється від Prowler або Beetle. Вочевидь, що тепер компанія хоче відродити модель в електричній версії.

Раніше голова підрозділу Ford по електромобілях Джейсон Кастріота сказав в інтерв’ю, що компанія хоче повернутися до історичних назв електрокарів майбутнього. Успіх останньої новинки Mustang Mach-E означає, що автовиробник може знову використовувати також назву Thunderbird. Модель може відродитися в новому сучасному електромобілі. Нагадаємо, що саме по такому шляху пішла компанія Renault, яка вже анонсувала нову електричну генерацію культового хетчбека Renault 5.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com