Ford тестує новий позашляховик Expedition

Американський автовиробник Ford почав випробування нової позашляхової версії Expedition у виконанні Timberline, яку створили для їзди в умовах сурового бездоріжжя. В інтернеті вже з’явилися зображення цього транспортного засобу.

Зазначається, що новинку розроблено на основі модифікації Expedition. Оновлена ​​позашляхова модель не отримає глобальних змін в порівнянні з “донором”, але все ж таки деякі відмінності присутні.

Хоча авто на фотографіях має камуфляжний захист, можна розглянути ряд деталей новинки. Автівка оснащується подвійними вихлопними патрубками. На даху транспортного засобу є рейлінги.

Під капотом Timberline встановлено потужний 3,5-літровий двигун EcoBoost V6. На цей час актуальна версія Expedition отримала мотор з подвійним ефективним турбонаддувом, що генерує 400 кінських сил. Тим часом новітня версія Timberline може оснащуватися також більш продуктивним силовим агрегатом.

Цікаво, що компанія Ford планує витрати близько 7 мільярдів доларів для розробки технологій ефективного автономного водіння. При цьому 22 млрд доларів виділять для розвитку технологій, а також розширення виробництва електричних версій.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com