Ford розробив триколісний безпілотний самокат

Американський концерн Ford придибав компанію Spin, що спеціалізується на розробці самокатів, у 2018 році. Днями було презентовано їх інноваційну розробку – триколісний самокат з дистанційним управлінням. Електричний транспортний засіб здатен автономно паркуватися та рухатись до користувача.

Неправильно припаркований скутер може становити небезпеку для пішоходів, особливо для людей з обмеженими можливостями, тому у Сан-Франциско, де Spin має найбільший парк самокатів, міська влада вимагає, щоб оператори реагували на неправильно припарковані скутери менш ніж за дві години. Якщо це не буде зроблено, то сервіс чекає штраф 100 доларів за кожен скутер, який неправильно запаркований.

Щоб це сталося, Spin розробила нову модель самоката S-200. Триколісний транспортний засіб є дистанційно керованим та може самостійно запаркуватися. Зазначається, що триколісна конструкція забезпечує кращу стійкість під час руху і більш ефективне гальмування.

Починаючи з весни цього року Spin планує розгорнути 300 пілотних самокатів в американському штаті Айдахо, щоб протестувати новинку в реальних умовах. Додаток Spin Valet буде мати доступ до передньої та задньої камери, які вбудовані в нові скутери S-200. Технологія GPS забезпечить точне місце розташування самокатів. Кожен з самокатів Spin S-200 можна буде викликати через додаток на смартфоні, а після закінчення оренди він зможе самостійно доїхати до паркувального майданчика в належному місті.

Платформа також дозволить переміщати самокати автономно з одного місця в друге для використання в періоди високого попиту. Самокати також будуть оснащені змінними батареями для зручного збільшення автономності ходу. Компанія заявляє, що в кінцевому підсумку користувачі зможуть зловити електросамокат в зручному місці для себе. Максимальна швидкість Spin S-200 в безпілотному режимі становить всього 5 кілометрів на годину.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело slashgear.com