Ford призупинила постачання автомобілів з незвичайної причини

Автовиробник тестував надруковані на 3D-принтері логотипи як тимчасовий захід, але вони виявилися низької якості.

Компанія Ford зіткнулася з незвичним дефіцитом. У автогіганта закінчилися шильдики, що призвело до затримки постачання, повідомляє Carsoops з посиланням на The Wall Street Journal.

За даними джерел, Ford довелося відкласти постачання деяких моделей автомобілів, оскільки у компанії виявилося недостатньо своїх логотипів та табличок із назвами моделей. Дефіцит торкнувся деяких важливих для американського виробника моделей, у тому числі пікапів F-серії.

Керівництво Ford шукало альтернативних рішень, але знайти їх виявилося складніше, ніж можна було подумати спочатку. Зокрема, виробник протестував надруковані на 3D-принтері логотипи як тимчасове рішення, однак у результаті в компанії відмовилися від цієї ідеї, оскільки такі шильдики виявилися низькою якістю.

Повідомляється, що в серпні компанія Tribar Technologies, яка постачає елементи зовнішнього оздоблення для Ford та багатьох інших виробників, була змушена призупинити своє виробництво через скидання промислових хімікатів до місцевої каналізаційної системи. За інформацією джерела, викид не завдав істотної шкоди навколишньому середовищу і зараз Tribar працює на повну потужність. Однак зупинення виробництва цілком могло стати причиною дефіциту, з яким зіткнувся Ford.

Днями Ford повідомив, що до кінця кварталу компанії на складах залишаться від 40 до 45 тисяч нових автомобілів, які не можуть бути відправлені дилерам через брак запчастин. Крім дефіциту шильдиків, виробник відчуває гостру потребу в чипах та інших важливих компонентах. За прогнозами аналітиків, проблеми з постачанням можуть зберегтися до 2024 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com