Ford Mustang Mach-E: усі особливості нового електрокару

Відомий автоблогер Джейсон з Engineering Explained зняв сюжет о 10 цікавих особливостях нового електрокару Ford Mustang Mach-E. Треба зазначити, що не всім вони прийдуться до вподоби, але така вже є новинка Mach-E.

Однією з самих неочікуваних особливостей електромобілю є клавіатура, яка розташована на центральній стійці. Цей пристрій дозволяє власникам потрапляти у салон без смартфона чи ключа. Цікаво, що компанія Ford вперше представила таку клавіатуру ще в 1980 році. Кнопки з підсвічуванням трохи дивакуваті, акуратна ручка для відкривання вбудована трохи нижче.

Ще однією оригінальною особливістю Mustang Mach-E є панель спереду, яка має зливну пробку. Завдяки цьому можна завантажувати туди всілякі речі, не турбуючись про те, що щось виливається. Крім того, власник Mach-E отримає доступ до додатка для смартфона, який дозволяє зручно блокувати й розблокувати автомобіль, заводити його та відкривати багажник. Додаток також показує тиск в шинах.

Нагадаємо, що Ford Mustang Mach-E доступний в США за ціною від 42 985 доларів до податкових пільг для електромобілів. Версія Standard Range RWD базового рівня спроможна проїхати 370 км в змішаному циклі без підзарядки.

Як раніше повідомляв AMPERCAR, напередодні Ford зняв оригінальну різдвяну рекламу Mustang Mach-E.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело hotcars.com carscoops.com macheforum.com