Ford F-150 Lightning виявився потужнішим і з більшою вантажністю, ніж заявлялося раніше

Буквально днями почалися постачання електричного пікапа Ford F-150 Lightning. Виявилося, що на покупців чекає сюрприз і навіть приємний — всі версії авто забезпечують більше кінських сил, ніж заявлялося спочатку, а комплектація зі стандартним запасом ходу отримає більшу вантажопідйомність, ніж очікувалося.

На момент анонсу електропікапа в травні 2021 року компанія обіцяла, що в машині з акумулятором стандартної комплектації буде забезпечена потужність 426 к.с., а для версії з підвищеним запасом ходу – 563 к.с. Тепер потужність збільшена до 452 та 580 к.с. відповідно. Для порівняння, дизельні моделі на зразок F-250 і F-450 забезпечують максимальну потужність 475 к.с., хоча момент, що крутить, у них значно вищий.

Вантажопідйомність несподівано для покупців теж збільшилася – з 2000 фунтів (порядку 907 кг) до 2235 фунтів (1013 кг) для стандартної моделі. Очікувалося, що модель зі збільшеним запасом ходу забезпечить вантажопідйомність 1800 фунтів (816 кг) і поки що невідомо, чи очікує «апгрейд» і цю версію.

Варто зазначити, що йдеться про пікову потужність і вантажопідйомність, тому через кілька сотень кілометрів шляху характеристики можуть бути трохи гіршими, ніж у моделі тільки після зарядки. Крім того, у Ford підкреслюють, що зазначені потужність, крутний момент, вантажопідйомність, запас ходу та інші показники “можуть не досягнути одночасно”.

Тим не менш, F-150 Lightning виявився безумовно потужнішим, ніж декларувалося спочатку. Щось подібне вже траплялося – у березні Ford повідомила, що пікап із підвищеним запасом ходу зможе проїхати без підзарядки на 50 км більше, ніж прогнозувалося раніше.

Хоча новини стали приємним бонусом для тих, хто залишив попереднє замовлення на модель, у всіх інших може з’явитися не особливо приємне почуття втраченої вигоди, оскільки автоконцерн перестав приймати попередні замовлення на модель ще в грудні і тепер намагається хоча б виконати вже наявний план з випуску 150 000. одиниць F-150 Lightning щорічно.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело theverge.com