Ford Electric SuperVan сфотографували на трасі у Нюрбургрингу

Електричний фургон Ford SuperVan дебютував на Фестивалі швидкості у Гудвуді влітку цього року. Віддача його силової установки досягає шалених 2 тисяч кінських сил. І можна було б подумати, що це просто крутий шоу-кар, але ні машину помітили на трасі Нюрбургринг.

Цілі цих заїздів поки що залишаються загадкою – дуже сумнівно, що Ford готує електрокар для виходу на цивільний ринок. Найімовірніше автовиробник просто хоче встановити кілька рекордів у класі фургонів.

Нагадаємо, що SuperVan побудований на базі E-Transit Custom. Щоправда, кузов все одно довелося радикально переробляти. Тут встановлені круті бампери з дифузорами, спортивні пороги, велике антикрило та спеціальні колеса. Зрозуміло, попрацювали і над підвіскою, пристосувавши її до траси.

У салоні встановлені гоночні сидіння, каркас, простий дисплей приладів та великий мультимедійний екран. Водій може вибирати між п’ятьма режимами: Дорога, Трек, Драг, Дрифт та Ралі. Є навіть режим прогрівання шин.

У Гудвуді Ford SuperVan став п’ятим за швидкістю автомобілем на підйомі на пагорб цього року. Він показав час 46,58 секунди, що всього на частку секунди повільніше, ніж Subaru GL Family Huckster, що зайняв четверте місце. Найшвидшим автомобілем у 2022 році був McMurtry Speirling з результатом у 39,08 секунди.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело motor1.com