Ford анонсував дату початку виробництва позашляховика Bronco

Американський автовиробник почне приймати замовлення від дилерів на новий позашляховик Ford Bronco вже в наступному місяці. Виробництво та постачання моделі в автосалони стартує 3 травня 2021 року.

Нагадаємо, що Bronco вже стикався з затримками через проблеми з постачальниками. Пандемія COVID-19 тимчасово зупинила виробництво дахів для позашляховика. Ford намагається виправити ситуацію, подарувавши клієнтам 300 доларів на придбання аксесуарів, ТО або ремонт. Затримка з дахом також змусила Ford повідомити клієнтам, що вони можуть отримати моделі тільки у 2022 році. Доставлення навіть найпростішого Bronco з пакетом Sasquatch і механічною коробкою передач відкладена до кінця 2021 року.

Тим часом Ford пропонує шанувальникам варіанти та дражнить, що буде далі. Шпигунські фотографії та інформація від інсайдерів свідчать про те, що компанія розробляє також потужну версію Bronco, яка буде називатися Warthog. Новинка запозичить частини підвіски від F-150 Raptor і отримає 3,0-літровий двигун V6 з подвійним турбонаддувом від Explorer ST, який розвиває 400 кінських сил та 563 Нм крутного моменту.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело bellinghamherald.com motor1.com