Стартап Fisker випустить найлегший і найефективніший електропікап в світі

Вантажна машина стане другою моделлю для стартапу.

Засновник стартапу Fisker Inc. Хенрік Фіскер опублікував у себе в LinkedIn перший пост в 2021 році, пообіцявши, що другою моделлю марки стане пікап. Він проілюстрував пост зображенням майбутньої моделі.

За словами самого Фіскера, який відомий в першу чергу як знаменитий автомобільний дизайнер, дане зображення не більше ніж скетч, який не є остаточним варіантом зовнішності машини. У серію Фіскер пообіцяв запустити електромобіль «з істотно радикальнішим дизайном».

Глава стартапу також зазначив, що його модель стане самим легким і енергоефективним електричним пікапом в світі і перевершить усіх конкурентів саме за рівнем витрат електроенергії, а значить і по тому, якої потенційний шкоди він може завдати навколишньому середовищу.

Тут варто зазначити, що інші електричні пікапи, які вже були представлені, дійсно не відрізняються високою енергоефективністю, а прийнятний запас ходу їм забезпечують великі батареї. Чи не найгіршим в цьому відношенні за нашими підрахунками повинен стати новий електричний Hummer.

Першою моделлю Fisker стане кросовер Ocean. Його почне випускати не раніше 2022 роки за контрактом зі стартапом на заводі в Австрії корпорація Magna, яка там же на замовлення Jaguar робить електричні кросовери I-Pace.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело linkedin.com