Електричний седан Mercedes-AMG EQE представили у двох AMG-версіях (фото)

Електричний седан Mercedes-Benz EQE представили у вересні 2021 року, але днями німецький автовиробник презентував відразу дві потужні AMG-версії моделі – Mercedes-AMG EQE 43 4Matic та Mercedes-AMG EQE 53 4Matic+.

Як стало відомо, обидві новинки отримали повний привід із двома електромоторами (по одному на кожну вісь), тягову батарею ємністю 90,6 кВт∙год та шасі AMG Ride Control+ з пневматичною підвіскою.

Варіант Mercedes-AMG EQE 43 4Matic оснащується електромоторами із загальною потужністю 476 к.с. та 858 Нм. З місця до «сотні» електрокар прискорюється за 4,2 секунди, але лише за умови, що батарея заряджена як мінімум на 50%, інакше динаміка просяде. Максимальна швидкість машини досягає 210 км/год, а максимальна дальність ходу на одному заряді – 533 кілометри за циклом WLTP.

Більш потужна модифікація Mercedes-AMG EQE 53 4Matic+ отримала допрацьовані електромотори, у яких інша обмотка під збільшений струм, нові інвертори та розвинена система охолодження рідини: канали передбачені навіть усередині валу ротора. Крім того, було посилено охолодження редукторів. Загальна потужність електричної установки досягає 626 «коней» та 950 Нм.

Стандартний EQE 53 4Matic+ може прискорюватися з місця до 100 км/год за 3,5 секунди, а з пакетом AMG Dynamic Plus — за 3,3 секунди. запас ходу становить 518 кілометрів.

В обох версіях електродвигуни можуть видавати повну потужність лише у їздовому режимі Sport+. Режим Sport обмежує віддачу до 90%, а Comfort доступно 80–85% потужності, а зимовому Slippery — лише 50%.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!