Електричний Renault 5 викликав ажіотажний попит

Ще до офіційного старту продажів нового електричного автомобіля Renault 5 компанія зіткнулася з несподіваним сплеском інтересу з боку потенційних покупців. За словами топ-менеджера Renault Фабріса Камболіва, вже сформувалася значна черга, що налічує 50 тисяч людей, які бажають придбати оновлену версію легендарної моделі.

Цей факт підкреслює величезний потенціал новинки на ринку і викликає необхідність нарощування виробничих потужностей для задоволення попиту.

Втім, важливо зазначити, що на даний момент ці 50 тисяч людей є лише зацікавленими клієнтами, а не покупцями, оскільки офіційно прийом замовлень ще не відкритий. Старт запланований на травень поточного року, а перші поставки нового Renault 5 почнуться восени, вересні або жовтні.

Камболів висловив сподівання на успішний старт продажів та своєчасну доставку автомобілів першим клієнтам, але визнав, що забезпечити плавний запуск виробництва та дотриматись обіцяних термінів буде непростим завданням. При цьому він очікує, що близько 60 відсотків продажів припаде на індивідуальних покупців, а 40 відсотків автомобілів, що залишилися, увійдуть до корпоративних і лізингових парків.

Ренесанс Renault 5 в електричній версії обіцяє стати значною подією на ринку, враховуючи високий інтерес та попередню чергу бажаючих. Це свідчить про те, що споживачі активно цікавляться екологічними та інноваційними транспортними рішеннями, а Renault знаходиться на правильному шляху, воскрешаючи легендарні моделі у сучасному виконанні.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co