Електричний пікап Lordstown Endurance затримується через COVID-19

У цьому місяці американська компанія Lordstown Motors повинна була почати відвантаження клієнтам перших серійних пікапів Endurance, але через коронавірусну пандемію старт виробництва перенесли на вересень. Треба зазначити, що попри все, якщо скоригований графік вдасться витримати, Lordstown Motors все одно виявиться першою компанією, яка випустить на американський ринок електричний пікап – моделі конкурентів запустяться у виробництво пізніше.

Цікаве те, що у сегменті електричних пікапів, якого ще фактично немає, на американському ринку наближається справжня бійня за участю великої трійки автоконцернів – GM, Ford та FCA. При цьому свій шматочок бажають отримати й десятки стартапі. Один з них, Lordstown Motors, хоче бути застрільником і випустити свою машину на ринок раніше за інших.

Нагадаємо, що прем’єра концепту Endurance відбулася влітку минулого року. Сукупна потужність електромоторів сягає 609 кінських сил. Зараз компанія облаштовує куплений у 2019 році у GM завод в Лордстауне, штат Огайо. На ньому раніше випускалися легковики Chevrolet Cruze.

Lordstown Endurance, на відміну від Tesla Cybertruck і GMC Hummer EV, призначений не для розваг, а для роботи. Більшість його замовників – юрособи з великим автопарком. Треба зазначити, що на цьому тижні кількість замовлень на електропікап Endurance перевалило за 100 тисяч. Та й ціна досить приваблива – від 52 500 доларів, а якщо рахувати федеральну знижку, то виходить 45 000 доларів.

Місткість вбудованої в раму батареї сягає 109 кВт·год. Без підзарядки електропікап зможе проїхати приблизно 402 кілометри. До сотні Endurance розганяється за 5,5 сек. При цьому максимальна швидкість обмежена позначкою 128 км/год.

Дизайн інтер’єру цілком відповідає зовнішності, щиток приладів складається з трьох екранів, режимами силової установки завідує шайба. Кабіна – тільки подвійна, 5-місцева.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело techtimes.com