Електричний пікап Ford F-150 Lightning отримав спеціальну версію для бездоріжжя (фото)

Інженери підрозділу Ford Performance розробили на основі електричного пікапа Ford F-150 Lightning високопродуктивний автомобіль для бездоріжжя. Модель під назвою Ford F-150 Lightning Switchgear була побудована у співпраці з RTR Vehicles.

Новий електропікап створений у рамках програми Ford Performance Demonstrator. Автомобіль відрізняється від базової версії збільшеним запасом ходу, покращеною незалежною підвіскою із унікальними передніми та задніми амортизаторами, стабілізатором поперечної стійкості.

Передні крила, кришка заднього бампера та боковини вантажного майданчика виконані з вуглецевого композиту. Спеціально для поїздок пересіченою місцевістю спереду було додано захист днища.

Крім того, автомобіль оснащений шинами NITTO Ridge Grappler на 18-дюймових дисках і поставляється із двома запасними колесами в багажнику.

Уперше Ford F-150 Lightning Switchgear покажуть публіці на перегонах з бездоріжжя King of the Hammers, які розпочнуться 25 січня у Каліфорнії, США.

Нагадаємо, Ford F-150 Lightning по одному електричному двигуну на кожній осі. Сукупна потужність моторів базової модифікації буде 426 к.с. (318 кВт) та максимальний запас ходу до 370 км. Модифікація зі збільшеними акумуляторами матиме сукупну потужність 563 к.с. (420 кВт) з максимальним запасом ходу до 482 км.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!