Електричний кросовер Fisker Ocean отримає 536-сильний двигун

Глава компанії Хенрік Фіскер поділився деякими подробицями про майбутню новинку, розповівши в тому числі і про силову установку кросовера Fisker Ocean.

Засновник і глава компанії зазначив в інтерв’ю, що майбутній Fisker Ocean зможе видавати близько 536 к.с. потужності, яку забезпечать два мотори – по одному на кожну вісь. Раніше в компанії тільки натякали, що віддача силової установки складе понад 300 к.с.

У листопаді компанія Fisker випустить оновлені характеристики для свого Ocean. У попередніх версіях стверджувалося, що електричний кросовер буде здатний проїхати від 402 до 483 км за рахунок АКБ на 80 кВт/год. Батарея зможе підтримувати швидку зарядку, яка дозволить зарядити акумулятор до 80% всього за 30 хвилин.

За оцінками Fisker, постачання перших примірників серійної версії Ocean почнуться в четвертому кварталі 2022 року. За базову версію електричного кросовера попросять 37499 доларів. Забронювати новинку можна, внісши депозит в розмірі 250 доларів, який потім повернуть.

Станом на 26 жовтня 2020 року в компанії було 8871 бронювань на цю модель. Але не виключено, що надалі компанія впровадить нову послугу для охочих стати власником машини – підписку на автомобіль.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co