Електричний кросовер BMW iX отримає запас ходу до 1000 км

Компанія BMW протестує новий акумулятор для електромобілів, розроблений мічиганським стартапом Our Next Energy (ONE). Прототип електромобіля BMW iX з унікальним елементом живлення, що забезпечує рекордний запас ходу, буде готовий до кінця поточного року.

Компанія BMW і ONE повідомили, що нова батарея буде вбудована в електричний кросовер BMW iX. Акумулятор ONE Gemini дозволить електромобілям проїжджати без підзарядки до 600 миль (приблизно 965 км) і більше. При цьому в новій батареї застосовується конструкція, спрямована на зниження використання таких традиційних для автомобільних акумуляторів матеріалів як кобальт, нікель, а також графіт і літій.

Наразі фахівці компанії ONE тестують різні хімічні склади, щоб виявити оптимальний компроміс між ціною акумулятора, його ємністю та екологічністю.

У BMW вже заявили, що розглядають можливість впровадження акумуляторних технологій стартапу ONE у свої майбутні електрокари. Щоправда, які транспортні засоби можуть отримати нові батареї, у компанії не уточнили.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!