Електричного наступника Isetta показали на фотографіях

Microlino 2.0 знаходиться на завершальному етапі розробки.

Новий, вже третій за рахунком, прототип автомобіля Microlino 2.0 продемонстрований на фотографіях, – повідомляє electrek.com.

Екстер’єр цього малятка виконано в дусі легендарного BMW Isetta, який буквально витягнув баварську марку з глибокої кризи. У самій компанії Microlino дизайн свого дітища жартівливо називають мильною бульбашкою.

Варто сказати, що новий прототип отримав ряд змін щодо попередніх. В першу чергу це новий інтер’єр. Справжнє царство мінімалізму тепер повністю втратило фізичні кнопки. Замість них на центральній панелі встановлений малесенький сенсорний дисплей за допомогою якого і можна управляти всіма функціями в машині. За рульовим колесом знаходиться другий РК-екран значно більших розмірів.

Крім того, в представництві бренду розповіли про нову конструкції складного даху, яку водій тепер може відкрити однією рукою навіть під час руху. Обіцяється, що в топових комплектаціях вона буде частиною стандартного оснащення. А ось на базових версіях за цей дах доведеться доплатити.

Цікаво, що у Microlino 2.0, як і у дорожчих електромобілів, немає ручки відкривання дверей. Для того, щоб отримати доступ в салон, потрібно натиснути на маленьку кнопку під фарою, після чого двері злегка відкриються, далі потрібно натиснути на ще одну кнопку вже у внутрішній частині дверей.

Максимальна швидкість моделі складе 90 кілометрів на годину. Запас ходу обіцяється на рівні 200 км. Попередньою ціною зараз називають цифру в 12 тисяч євро.

Відзначимо, що третій прототип Microlino будувався з прицілом на серійне виробництво, практично всі техпроцеси вже освоєні, а машина близька до серійного втілення. У компанії вже є дві третини потрібного оснащення. До вересня виробник обіцяє показати фінальні варіанти.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...