Електропікап Ford F-150 показали під час зимових випробувань

За неофіційними даними, машину оснастять двома електричними моторами. Сумарна потужність пікапа перевищить 450 кінських сил.

Компанія Ford опублікувала невеликий ролик, в якому показуються зимові випробування пікапа F-150 з електричною силовою установкою. Прем’єра автомобіля повинна відбутися в середині 2022 року. Випуск «зеленого» пікапа налагодять на новому підприємстві компанії в Мічигані, повідомляє Carscoops. Інвестиції в новий комплекс склали 700 мільйонів доларів.

Всі технічні характеристики моделі поки тримаються в секрет. Американці поки лише пообіцяли, що електричний пікап буде набагато могутнішим нинішнього F-150 з бензиновими і дизельними моторами. Також в компанії підкреслили, що новинці ще потрібно пройти величезну кількість випробувань в лабораторних тестах і реальних дорожніх умовах.

Крім цього в Ford пообіцяли, що пікап зможе буксирувати «дуже важкі вантажі». Проте точних цифр при цьому наводити поки не стали. За неофіційними даними, машину оснастять двома електричними моторами. Сумарна потужність пікапа перевищить 450 кінських сил.

Цього літа американці представили пікап F-150 нинішнього покоління. Автомобіль вперше обзавівся гібридною силовою установкою. До її складу увійшов 3,5-літровий наддувний бензиновий двигун EcoBoost, який працює з 47-сильним електромотором і тяговою батареєю на 1,5 кіловат-години. Крім того, лінійка агрегатів включила колишні турбомотор об’ємом 2,7 і 3,5 л, п’ятилітрові атмосферники V8, а також шестициліндрові дизелі.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело Ford Motor Company