Електромотор є, а рами немає: у КНР схрестили LandCruiser та Jeep

При цьому головний конкурент знаменитого Tank 500 може багато чого на бездоріжжі.

Китайський державний концерн BAIC провів офіційну презентацію нового кросовера BJ60. Так-так, саме кросовера, адже з’ясувалося, що модель не має жодної рами.

Як запевняють наші колеги, машина дійсно не отримала раму і виконана з кузовом, що несе, що відчутно може зменшити шанси на бездоріжжя перед конкурентами. Тим не менш, Beijing BJ60 рано списувати з рахунків, оскільки навіть поза дорогами він все одно продемонструє відмінні результати.

BJ60 легко сплутати з позашляховиками Jeep завдяки впізнаваному передку. Втім, сам кузов нагадує швидше Toyota Land Cruiser, а не американський позашляховик. Причому звинуватити китайську компанію в плагіаті не вдасться, адже схожість моделей є досить умовною.

Якщо вдаватися в деталі, то з’ясується, що всі дизайнерські рішення оригінальні, але в загальній композиції вони таки утворюють цей образ. Особливо виділяються U-подібні світлові елементи, які гармонійно вбудовані у решітку радіатора. Габарити: 5040 мм завдовжки, 1955 мм завширшки і 1925 мм заввишки. Колісна база – 2820 мм. Кросовер буде доступний у п’яти- та семимісному виконанні.

У салоні все досить просто та лаконічно. Втім, інтер’єр не обділений різними деталями. Наприклад, перед пасажиром цікавий цифровий малюнок гір. В іншому ж все більш-менш стандартно – 12,8-дюймовий центральний екран мультимедійної системи. Що важливо, фізичні кнопки є. У водія ж розміщено 10,25-дюймову віртуальну приладову панель.

Як ми вже писали раніше, BJ60 буде доступний у багатьох варіаціях, передбачається навіть повноцінний електромобіль. Проте зараз компанія розкрила лише один варіант із 48-вольтовим стартер-генератором. В основі лежить 2-літровий турбоагрегат, пов’язаний з 8-ступеневою автоматичною коробкою передач. Сумарна віддача силової установки складає 266 кінських сил і 406 Нм моменту, що крутить. Це дозволяє позашляховику розганятися до перших 100 км/год лише за 6 секунд. У BJ60 два бензобаки: на 85 літрів і додатковий на 35. Таким чином, запас ходу може досягати тисячі кілометрів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело carnewschina.com