Електромобілі Rivian будуть випускатися в Європі

Каліфорнійський виробник електрокарів Rivian Automotive взяв на себе зобов’язання до 2030 року забезпечити гіганта інтернет-торгівлі Amazon сотнею тисяч спеціально розроблених фургонів на електротязі. Вже відомо, що їх випуск, згідно з новими даними, швидше за все, буде організований не тільки в штаті Іллінойс, а й на території Європи та в сусідніх країнах.

Як зазначає видання Bloomberg, Rivian вже найняла агентство нерухомості JLL для пошуку майданчика під будівництво підприємства в Європі. Розглядаються кілька можливих місць у Великобританії, Німеччині, Угорщині, а також за межами Євросоюзу.

Запуск виробництва комерційних фургонів для Amazon може стартувати на новому підприємстві за межами США вже у 2022 році. Пікапи та кросовери марки для роздрібних споживачів встануть на конвеєр дещо пізніше та спробують конкурувати з Tesla.

Rivian спробує запустити серійний випуск пікапів R1T вже цього літа. Кросовери R1S встануть повинні встати на конвеєр до серпня. Розглядається й можливість виходу Rivian на публічне розміщення акцій, в результаті якого компанія може залучити до $50 млрд. Одним з найзначніших акціонерів виробника електрокарів є Amazon. Компанія вже вклала в Rivian не менше $700 млн з розрахунком на пріоритетне виконання свого замовлення по виробництву електричних фургонів.

Відомо, що приблизно десять тисяч електричних фургонів вже мають вийти в рейс до 2022 року, ще дев’яносто тисяч будуть поставлені до кінця десятиліття. Нагадаємо, що запас ходу на одній зарядці у цих машин не перевищить 240 км, тому працювати вони зможуть переважно в межах міста.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co