Електромобіль за 4500 доларів вже став популярнішим за Tesla в Китаї

Wuling HongGuang Mini EV очолив рейтинг найбільш продаваних електромобілів.

Згідно з даними Китайської асоціації легкових автомобілів (CPCA), крихітний електромобіль Wuling HongGuang Mini EV в травні очолив рейтинг найбільш продаваних автомобілів на електротязі в Китаї.

Ще у квітні, як ми вже повідомляли, він увійшов до трійки лідерів і випередив Toyota Corolla. А минулого місяця він став найбільш продаваним електромобілем в країні, причому відрив від конкурентів виявився величезним. Продажі Wuling HongGuang Mini EV склали 29706 автомобілів, друге і третє місце зайняли Tesla Model Y і Tesla Model 3, продажі яких склали 12728 і 9208 одиниць відповідно.

Якщо ж поглянути на продажі за перші п’ять місяців, то продажі Wuling HongGuang Mini EV вже складають 128796 автомобілів, друге місце займає Tesla Model 3 з результатом 68330 машин, а на третьому опинилася Tesla Model Y, продажі якої склали 34557 автомобілів.

Як стало відомо, приблизно за рік продажі Wuling HongGuang Mini EV перевищили 260000 машин. Очікується, що в цьому році Wuling Hong Guang MINI EV стане найбільш продаваним електромобілем в Китаї, а сумарні продажі перевищать 400000 одиниць.

Нагадаємо, автомобіль коштує близько 4500 доларів, пропонуючи запас ходу від 120 км і швидкість до 100 км/год.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело asia.nikkei.com

Коментарі
Завантаження...