Електрокари Rivian матимуть унікальний режим дрифту

Стало відомо, що електричний пікап Rivian R1T та позашляховик R1S матимуть унікальний режим дріфту. Також компанія EV планує побудувати Центр тестувань в Каліфорнії.

Вчора генеральний директор Rivian опублікував у Твіттері відео, в якому він тестує прототип електрокару Rivian взимку. У короткому ролику він говорить: “Зараз ми працюємо над режимом Drift”.

На відео можна побачити також центральний сенсорний екран з навігацією. Колір й деталізація на цій карті виглядають справді чудово. Що стосується інших новин Rivian, компанія планує відкрити центр Rivian Experience в каліфорнійському містечку Лагуна-Біч. Він буде побудований у двоповерховій історичній будівлі, яка раніше була невеликим двозальним кінотеатром.

“Центр Rivian Experience включатиме проведення приватних й громадських заходів, лекцій, показ фільмів, а також демонстрацію двох своїх електромобілів Rivian R1T та R1S”, – йдеться у пресрелізі компанії EV.

У звичайні робочі години він буде відкритий для публіки, щоб люди могли побачити й дізнатися про продукцію Rivian. Живі виступи, покази фільмів, художні шоу та освітні класи також плануються в цьому центрі.

Нагадаємо, що перші електрокари Rivian, яких вже чекають десятки тисяч покупців, почнуть постачатися в червні цього року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело insideevs.com