Електрокар Tesla Model S відмовився заряджатися на морозі

Власник електрокара Tesla Model S розповів про зіпсоване Різдво. Причиною став електромобіль, який відмовлявся заряджатися за мінусової температури (-7 градусів – ред.).

Про це повідомляє AMPERCAR.com з посиланням на Carscoops.

Як стало відомо, водій намагався зарядити седан не лише в домашніх умовах, а й на спеціальній станції Tesla Supercharger, проте це не дало жодного результату.

Намагаючись поповнити заряд автомобіля на станції Tesla, автомобіліст дотримувався інструкції, згідно з якою необхідно прогріти батарею, щоб процес заряджання йшов швидше, але це не спрацювало. Чоловік провів на станції близько двох годин, і рівень акумулятора продовжував триматися на позначці 19 миль (близько 30 км) можливого пробігу.

Потім він намагався зарядити Model S у домашніх умовах. До зарядки електромобіль був підключений протягом 15 годин і не заряджався. У результаті водій змушений був скасувати плани на Різдво.

Раніше повідомлялось, що в холодну пору року Model S втрачає близько 19% запасу ходу – це найгірший показник серед усіх електроседанів марки Tesla.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!