Електрокар Cupra Born виявився потужнішим Volkswagen ID.3

Іспанська версія електричного хетчбека отримала топовий двигун на 231 к.с.

Іспанська марка Cupra, яка нещодавно була виділена з бренду SEAT головною групою Volkswagen, представила серійну версію свого електрокара Born. Фактично це місцева варіація на тему співплатформенного Volkswagen ID.3.

За більшістю характеристик Cupra Born не відрізняється від Volkswagen ID.3. Однак у іспанця є топова версія, яка німцеві поки не призначена. Йдеться про двигун потужністю 231 к.с. при тому, що у Volkswagen може бути максимум 204 к.с.

Мотор на 204 к.с. у «КУПР» теж є, як і молодший двигун на 150 к.с. У всіх трьох випадках електропривід обертає тільки задні колеса. Нагадаємо, що недавно сам Volkswagen демонстрував концепт ID.X потужністю 333 к.с. Судячи з усього, у нього такий же 231-сильний мотор від «КУПР» ззаду і додатковий 102-сильний двигун від кросовера ID.4 спереду.

Батарей на вибір пропонується три, з робочою ємністю в 45, 58 або 77 кіловат-годин. Запас ходу варіюється від 310 до 540 кілометрів на одній заряді по циклу WLTP. Це трохи гірше, ніж у ID.3, хоча іспанці стверджують, що поліпшили аеродинаміку в порівнянні з «аналогічним електрокаром Volkswagen».

Частково найбільший запас ходу у ID.3 в 550 кілометрів може пояснюватися тим, що він досягається за топовою батареєю і 204-сильним мотором, а у «КУПР» та ж батарея поєднується тільки з більш потужним 231-сильним двигуном. Але це не пояснює, чому базовий варіант потужністю 150 к.с. зі 45-кіловатною батареєю проїжджає на 20 км менше, ніж Volkswagen з таким же набором агрегатів.

В Cupra не розкривають можливостей зарядки, але судячи з усього вони будуть такими ж, як у ID.3. Останній з топовою батареєю може заряджатися струмом потужністю до 125 кіловатів, з середньою батареєю від струму на 100 кіловатів і тільки 50-ма кіловатами з молодшим блоком акумуляторів. У топових версій процес зарядки від 5% до 80% займає 35 хвилин.

Початок виробництва Cupra Born заплановано на вересень 2021 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...