Експерти розповіли, як експлуатувати електромобіль взимку

Зима – серйозне випробування для будь-якого авто, особливо електричного. В компанії Ford, розуміючи це, випустили спеціальну пам’ятку для власників електрокарів, щоб підготувати авто до морозів та зберегти запас ходу навіть у екстремальних погодних умовах.

Насамперед, у Ford радять власникам паркувати свої електромобілі у гаражі. Так можна захистити акумулятор від негативного впливу екстремально низьких температур на вулиці.

Залишаючи авто на довгий час припаркованим, виробник радить підключати його до електромережі, що сприяє підтримці працездатності батареї і дозволяє запобігти її швидкому розряду. Під час заряджання слід вимкнути обігрів салону або знизити температуру настільки, наскільки це можливо.

Варто мінімізувати використання обігріву салону. Основним джерелом тепла треба зробити підігрів сидінь і керма, якщо вони передбачені комплектацією електрокара.

Регулярно перевіряйте і тиск у шинах. Правильний тиск сприяє збільшенню запасу ходу та забезпечує ефективне зчеплення з дорогою, що у свою чергу позитивно позначається на автономності.

Ще одна порада власникам електрокарів — обережні та плавні прискорювання, оскільки на високих швидкостях машині потрібно більше енергії, що негативно впливає на її запас ходу.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!