Експерти розповіли, чому взимку в автомобілі примерзають двері і як із цим боротися

Відкриваючи двері, що примерзли за ніч, можна зламати ручку та пошкодити гумовий ущільнювач. Як уникнути таких неприємних сюрпризів розповість AMPERCAR.com.

Почнемо з головного: проблема у гумовому ущільнювачі, який вбирає вологу, а потім промерзає від першого серйозного похолодання. Відбувається це через зношування гумки, яка всередині пориста, а зверху має тонкий захисний шар. Вірніше, мала – зношується ущільнювач за кілька років, а заміна обійдеться у немалу суму, якщо ви, звичайно, не їздите на Жигулях чи Таврії.

Щоб ущільнювач дверей не просто зберігав еластичність, а ще й не набирав вологу, потрібно регулярно обробляти його силіконовим мастилом. Якщо точніше, то потрібне силіконове мастило на основі полімерів, а не води, як це часто буває. Також варто уникати мінеральних мастил у складі.

Тепер про нанесення: один необережний рух при нанесенні мастила з балончика та силікону у вас на оббивці. Спершу візьміть ганчірку і протріть гумові ущільнювачі від бруду перед обробкою. Силіконове мастило обережно нанесіть на гумові елементи і розітріть вже чистою ганчіркою.

Ефект ви побачите уже наступного ранку, коли двері на морозі відчиняться без жодних зусиль.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!