Експерти підрахували, скільки нових електромобілів придбали мешканці ЄС цього року: цифра неухильно зростає

Популярність електромобілів зростає? Звичайно. Невже більшість нових автомобілів ще не є електромобілями? Це також не підлягає сумніву.

Близько 85% усіх нових автомобілів, зареєстрованих у Європейському Союзі цього року, мають двигун внутрішнього згоряння. Про це свідчать дані, опубліковані організацією Європейської асоціації автовиробників (ACEA).

ACEA зібрала дані про реєстрацію нових легкових автомобілів у країнах Євросоюзу, і тепер відомо, скільки нових легкових автомобілів уже зареєстровано у Євросоюзі цього року. До вересня включно в ЄС було зареєстровано 7940749 нових легкових автомобілів. Це на 16,9% більше ніж за аналогічний період минулого року.

Звучить дуже красиво, але цифри ще далекі від допандемійного рівня. За перші три квартали 2019 року лічильник реєстрації у Європейському Союзі становив 11 769 175 одиниць. Звичайно, сюди включені й дані щодо Сполученого Королівства. Якщо прибрати їх, то за перші три квартали 2019 року ми отримаємо 9 906 904 екземпляри, тобто ще майже 2 мільйони. Сильна різниця із 2023 роком.

З майже 8 мільйонів нових автомобілів, зареєстрованих у ЄС у 2023 році, 1112192 були повністю електричними. Це на 55% більше, ніж за аналогічний період минулого року (716843 одиниці). Це означає, що цього року частка повністю електричних автомобілів у Європейському Союзі вже становитиме 14%. Досить багато, але це також означає, що 86% їх оснащені не електромоторами, а звичайними ДВЗ.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело electrek.co