Експерти назвали 5 найнадійніших кросоверів з варіатором

Експерти сайту MMR.net.ua склали рейтинг найбільш надійних кросоверів з варіаторною трансмісією. Під час створення списку фахівці проаналізували статистику поломок варіаторів на позашляховиках, випущених у період з 2013 по 2015 роки.

На даний момент переважна більшість варіаторних трансмісій на вторинному ринку представлена трьома японськими виробниками: Jatco, Aisin та Subaru. Найбільш поширеними є варіатори CVT виробництва Jatco. Ці КПП встановлюються на автомобілі Nissan, Renault, Mitsubishi та Suzuki. Моделі Toyota комплектуються виключно варіаторами Aisin, тоді як Subaru оснащує свої авто власною безступінчастою трансмісією.

П’яте місце у рейтингу посів кросовер Nissan Qashqai, оснащений варіатором від Jatco, який поєднується з 2,0-літровим бензиновим двигуном. Ресурс цієї трансмісії перевищує позначку 200 тис. км.

На четвертому рядку знаходиться Subaru Forester з варіаторною трансмісією CVT TR580, яка використовується в парі з атмосферними двигунами об’ємом 2,0 або 2,5 літра. У середньому, без будь-яких поломок, ця варіаторна трансмісія може подолати понад 250 тис. км.

На третьому місці знаходиться Nissan X-Trail, обладнаний варіатором Jatco JF011E, яка функціонує з двигунами об’ємом 2,0 і 2,5 літра. Це поєднання без необхідності ремонту здатне проїхати до 280-300 тис. км. пробігу.

На другій позиції рейтингу знаходиться Mitsubishi Outlander з аналогічною КПП Jatco JF011E, в конструкцію якої включено додатковий радіатор для охолодження трансмісійної рідини. Такий безступінчастий варіатор, поєднаний із двигунами об’ємом 2,0 та 2,4 літри, здатний подолати понад 300 тис. км пробігу без необхідності проведення ремонтних робіт.

Перше місце у списку займає Toyota RAV4, оснащена безступінчастою коробкою передач Aisin у парі з 2,0-літровим атмосферним двигуном. На цьому кросовері радіатори трансмісії та системи охолодження двигуна об’єднані, що дозволяє безступінчастій передачі досягти ресурсу 350 тис. км і навіть більше.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!