Дизайнер створив “божевільний” суперкар Bugatti Chiron 4×4

Дизайнер з КНР Рафал Чанецкі розробив проєкт унікального позашляховика Bugatti Chiron 4×4 під назвою Terracross. Якби італійський виробник елітних суперкарів втілив його в життя, то це було б неймовірно круто. За концепцією Terracross є симбіозом двох категорій автівок, які абсолютно протилежні одна одній: надшвидкий суперкар та позашляховик 4×4.

Автор проєкту підняв потрібну висоту кроса та забезпечив суперкар набором величезних арок, щоб вмістити масивні позашляхові колеса й шини. Оригінальні кузовні панелі Chiron збереглися, але й з’явилося багато нових елементів: оптика, задні ліхтарі та система вихлопу з красивою шестикутною формою.

Будь-який позашляховик потребує захисту як спереду, так і ззаду, тому Bugatti Chiron 4×4 має трубчасті дуги з обох кінців. Рафал Чанецкі також оснастив суперкар нестандартним багажником на даху та місцем над кришкою двигуна, де знаходиться запасне колесо, що ідеально підходить для довгих пригод по бездоріжжю.

Одна з найяскравіших ідей – це тривимірний надрукований металевий каркас на основі шестикутника, укладений в арки коліс з прозорої пластмаси. Цей незвичайний стилістичний мотив прослідковується в зовнішності всього Terracross: рейлінги на даху, протектор шин, головні та черепичні ліхтарі згуртовано спроєктовані навколо шестикутника. При цьому металевий обід був надрукований на 3D-принтері.

Хоча дизайнер не вказує у свому проєкті, що буде приводити в дію Bugatti Chiron 4×4, для нього ідеально підійшов би стандартний 8-літровий двигун Chiron W16 з турбіною.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Джерело designboom.com


Коментарі
Завантаження...