ДВЗ буде жити: Peugeot відмовилася від планів термінової електрифікації

Останніми місяцями ми спостерігаємо переосмислення довгострокових стратегічних планів автомобільних брендів. Більшість із них вирішили не інвестувати у розробку нових моделей, а продовжити життєвий цикл існуючих за рахунок глибоких модернізацій. Цей метод, який уже використовувався в минулому, дозволяє значно скоротити витрати на розробку та продавати оновлені моделі як нові, оскільки більшість покупців цього не помічає.

Однією з причин такого підходу є затримка запровадження нового стандарту викидів Euro 7, а також невизначеність майбутнього електромобілів. Попри зусилля політиків, європейські громадяни та інфраструктура поки що не готові до повного переходу на електромобілі, що змушує бренди переглянути свої плани.

Peugeot 2008, один із ключових SUV французької марки, завдяки своєму другому поколінню досяг високих позицій у європейських рейтингах продажів. У світлі поточної ситуації Peugeot вирішив продовжити термін його присутності на ринку майже до 2030 року. Поточна модель, представлена лише п’ять років тому, продаватиметься до 2029 року, що на два роки довше, ніж планувалося спочатку, і зрештою проведе на ринку десять років.

Однак це не означає, що автомобіль залишиться без змін. Бренд розуміє важливість зовнішнього дизайну, тому вже працює над глибоким рестайлінгом, який надасть автомобілю сучасного та спортивного вигляду, хоча його профіль залишиться колишнім.

Peugeot 2008 доживе до 2030 року із серйозною модернізацією зовнішнього вигляду. Крім того, Peugeot продовжить пропонувати ті ж силові установки, що і сьогодні, виключивши дизельні версії, але наголосивши на самозарядних гібридах. Також буде збережено найефективнішу модель у лінійці — E-2008, який не тільки зміниться зовні, а й отримає потужніші акумулятори, які збільшують запас ходу.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com