Дві моделі Tesla отримають китайські двигуни

Однак зміни відбулися тільки на тих машинах, що реалізуються в КНР.

Важливі нововведення відбулися в технічній частині деяких моделей Tesla в Китайській Народній Республіці. Тепер, згідно з інформацією видання autohome.com, Model 3 і Model Y оснащуються електродвигунами китайського виробництва.

Китайські силові агрегати тепер встановлюються як на монопривідні, так і на повнопривідні модифікації американських автомобілів. Наприклад, передньопривідна Model 3 раніше мала потужність 275 кінських сил, а крутний момент складав 404 Нм. Китайський електродвигун показує кращі характеристики. Він видає вже 299 к.с., а його крутний момент досягає 440 Нм.

В повнопривідної специфікації передній мотор переїжджає на задню вісь, а спереду встановлювався інший, що має менші характеристики – 186 сил і 219 Нм моменту. Тим самим сукупна потужність знаходиться на рівні 461 кінської сили. Цікавим моментом тут варто назвати той факт, що китайський електродвигун замінить американський тільки на задній осі, тим самим сумарна віддача зростає до 488 к.с.

Рівно ті ж зміни чекають і Model Y. Ніяких істотних відмінностей від седана тут немає. Наскільки подешевшають нові комплектації поки незрозуміло. Також залишається загадкою як зміна агрегатів відіб’ється на запасі ходу, але, вважаємо, що вже підготовлене оновлене програмне забезпечення, яке зможе скорегувати силову установку, щоб не допустити втрату далекобійності.

Нагадаємо, що американські машини почали вироблятися в Китаї з грудня 2019 року. Відтоді бренд користується незмінною популярністю, постійно з’являючись в топі найбільш продаваних електромобілів країни.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело autohome.com.cn

Коментарі
Завантаження...