Duster отримає покращеного наступника: Dacia Bigster запустять у серійне виробництво

Будучи важливою частиною групи Renault-Nissan, бренд Dacia відіграє центральну роль у її стратегічній зміні під назвою Renaulution. У 2021 році було представлено концепт-кар Bigster, а тепер було оголошено, що модель надійде в серійне виробництво, але не раніше 2025 року.

Bigster – це позашляховик C-сегмента, але при довжині 4,60 метра він знаходиться біля верхньої межі компактного класу. Для порівняння: нинішня Dacia Duster, що офіційно також відноситься до сегменту C, має довжину 4,34 метра. Наступник Duster, який вже очікується 2024 року, також повинен мати довжину 4,30 метра. Технічно новий Duster буде тісно пов’язаний із серією Bigster і буде побудований на тій самій платформі.

Візуально більший Bigster повинен сильно відрізнятися, пропонуючи більше комфорту та опцій. Dacia Bigster буде побудований на платформі CMF-B, яка передбачає широкий вибір силових агрегатів. Очікується, що базова версія отримає 1-літровий бензиновий атмосферник потужністю 65 к.с., який встановлений в Sandero. Також буде 90-сильний турбований двигун, а старша отримає 128-сильний 1,3-літровий двигун Captur.

Платформа може бути електрифікована. Renault, материнська компанія Dacia, також натякнула, що у лінійці Dacia Bigster може з’явитися гібридний силовий агрегат Clio E-Tech, який розвиває 138 к.с. Крім того, зараз створюється нова гібридна трансмісія, призначена для позашляховиків. Вона отримає 1,2-літровий трициліндровий двигун із турбонаддувом потужністю 200 к.с.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело auto-motor-und-sport.de