Dongfeng Motor Corporation — одна з найбільших автомобільних компаній Китаю

Dongfeng Motor Corporation — одна з найбільших автомобільних компаній Китаю, її продукцію можна зустріти на 5 континентах у багатьох країнах світу. Її попередником був другий в КНР автомобільний завод, заснований у 1969 році, головне управління якого знаходилося у місті Ухань провінції Хубей. Загальні активи компанії становлять 537,7 млрд юанів, а кількість співробітників становить 131 000 осіб. У 2021 році було продано 3,275 млн автомобілів. Dongfeng займає 85-е місце у рейтингу Fortune Global 500 та 9-е місце у списку 500 найбільших компаній Китаю.

Dongfeng — компанія з найширшим асортиментом продукції в автомобільній промисловості Китаю. Основні продукти охоплюють верхній, середній та бюджетний сегмент ринку, повний спектр легкових, комерційних та вантажних автомобілів, електроавтомобілів, ключових автомобільних вузлів та деталей. Внутрішній бізнес компанії в основному розподілено у 20 містах Китаю, включаючи Ухань, Шиянь, Сян’ян, Гуанчжоу, Лючжоу, Чженчжоу, Ченду, Чунцін та Далянь. Dongfeng також створила науково-дослідну базу у Швеції та стала акціонером Stellantis Group. Здійснює глобальну співпрацю з більш ніж 10 міжнародними компаніями з виробництва автомобілів та запчастин, а її продукція продається у більш ніж 80 країнах світу.

Корпорація Dongfeng посідає друге місце серед автовиробників у рейтингу національних центрів корпоративних технологій. Компанія побудувала передові міжнародні та вітчизняні центри для проектування та тестування продуктів, а також сформувала власну систему досліджень та розробок. Dongfeng має понад 10 000 авторизованих патентів, запустила виробництво акумуляторів, двигунів та електронних систем керування для електромобілів, а також освоїла базові технології та ключові ресурси для біполярних транзисторів з ізольованим затвором (IGBT).

Dongfeng планує і надалі активно розвиватися, реагувати на тенденції автомобільної промисловості, такі як електрифікація та інтелектуалізація. Впровадження науково-технічних інновацій, прагнення стати першокласним технологічним підприємством, та надає змогу користувачам отримувати все більш високоякісні автомобільні продукти та рішення. Нагадуємо, що в України також є ексклюзивний представник — A1 CARS компанія, яка допоможе вам знайти ключ до нового стилю життя!

 

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!