Dodge розпрощається з легендарною моделлю і не менш легендарним двигуном

Dodge розпочав продажі своєї останньої модифікації Dodge Durango SRT 392 AlcHEMI у США, пропонуючи автомобіль як «прощальну версію» для 6.4-літрового двигуна HEMI V8 за ціною $89 795.

Для полегшення пошуку однієї зі спеціальних версій, Dodge відновив роботу інструменту пошуку Horsepower Locator, який раніше використовувався для прощання з моделями Charger і Challenger. Це важливо, оскільки виробництво обмежено 1000 одиницями, і розподіл залежить від продажу дилерів.

Dodge Durango SRT 392 AlcHEMI покликаний завершити еру HEMI-двигунів у кросоверах. Dodge заявив, що “список доступних автомобілів буде оновлюватися щотижня відповідно до оновлення розподілу дилерів”.

Нагадаємо, що Durango SRT 392 AlcHEMI оснащений 6.4-літровим двигуном HEMI V8 потужністю 475 к.с. і крутним моментом 637 Нм. Це дозволяє моделі розганятися до 96 км/год за 4,4 секунди, проїжджати чверть милі за 12.9 секунди і буксирувати причіп масою до 3 946 кг.

Крім того, модель виділяється гоночними смугами, ґратами радіатора Midnight Metallic та 20-дюймовими колесами Satin Black у контрасті з гальмівною системою Brembo з жовтими супортами. Інтер’єр з елементами з кованого вуглецю, підсвіченим кермом і сидіннями з вишивкою «392» та жовто-срібним контрастним рядком також є унікальним для спецверсії.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com