До «сотні» за секунду: Ілон Маск розсекретив характеристики нового електрокара

Очільник американського виробника електрокарів Tesla Ілон Маск підтвердив динамічні параметри найпродуктивнішої модифікації Tesla Roadster. За його словами, завдяки опціонально пакету SpaceX електрокар зможе прискорюватися до 60 миль на годину (96 км/год) усього за 1,1 секунди.

Суть цієї опції полягає в комплектації родстера Tesla Roadster пневматичними реактивними моторами, які будуть працювати на охолодженому і сильно стисненому повітрі.

У своєму Твіттері Ілон Маск заявив, що використання подібного динамічного прискорення на практиці може бути недоцільним. Особливо це стосується людей, в яких є проблеми зі здоров’ям. Також Маск порівняв розгін родстера Roadster SpaceX з американськими гірками.

Наразі родстера Tesla Roadster виставили на огляд в Музеї Петерсена. Цей електрокар другого покоління практично готовий до серійного виробництва (перший був показаний ще 4 роки тому – ред.). Базова модифікація Roadster з трьома електричними двигунами витрачатиму на прискорення до 100 км/год близько двох секунд, тоді як відстань в 402 метри подолає за 8,8 секунди. без підзарядки електромобіль зможе проїхати майже 1000 кілометрів. Наразі Tesla вже почала приймати замовлення на чотиримісний електрокар.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!Коментарі
Завантаження...