Дешева версія Model Y повернулася. Але тільки в Гонконзі

Попри заяви Маска про неприйнятну дальність ходу, початкова комплектація Model Y несподівано з’явилася на одному з ринків.

На офіційному сайті американського виробника в Гонконзі несподівано виникла початкова комплектація Model Y Standard Range. Це стало відомо порталу electrek.com.

Ілон Маск раніше оголошував про те, що Tesla більш не випускатиме цю версію. Причиною називався неприйнятно низький запас ходу, який не перевищував 402 кілометрів.

При цьому комплектація зникла з офіційного магазину Tesla. Але тут є цікава особливість. Річ у тому, що її все-таки цілком реально придбати, але для цього майбутній власник в принципі повинен знати про існування Standard Range і замовляти його телефоном або особисто в дилерському центрі.

Однак початковий варіант в Гонконзі має свої відмінні риси. В першу чергу на сайті вказано запас ходу на одній зарядці в 455 кілометрів, що є кращим результатом щодо американської версії. Але диявол, як відомо, криється в деталях. «Ріст» дальності ходу визначився іншою методикою вимірювання, заснованою на стандарті WLTP, яка відрізняється більш ощадним підходом до розрахунків, ніж американський цикл EPA.

Особливо варто відзначити, що постачання гонконзької Model Y Standard Range почнуться тільки у вересні цього року. Ціни стартують з позначки в 42500 доларів США. Планується, що автомобілі будуть поставлятися з китайського заводу Tesla і мати праворульну специфікацію.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...