Депутати заговорили про повернення податку на пальне – як зміняться ціни

Податок на пальне, який в уряді скасували ще на початку війни, хочуть повернути.

Останнім часом депутати знову заговорили про повернення податку на пальне в умовах воєнного стану. Відповідними думками щодо цього поділився голова комітету з питань фінансів, податкової та митної політики України Данило Гетманцев у невеликому інтерв’ю для “Інтерфакс-Україна”.

“Скасування податків на паливо призвело до того, що на цьому заробили імпортери, які не знизили ціну на паливо на повну суму скасованого податку. Але якщо ми зараз з вами повернемо ці податки, то за них заплатять не імпортери, а за це заплатить користувач і це також очевидно”, – пояснив Гетманцев своє сучасне бачення ситуації.

За словами депутата, це питання ще має пройти стадію обговорення, як і впровадження додаткового імпортного збору, яке зараз просувають до НБУ. Від уряду зараз очікують розрахунків і конкретної моделі, після чого це вже обговорюватиметься у Верховній Раді.

За словами Гетманцева, депутати зараз сприймають цю ініціативу дуже неоднозначно. Водночас він наголошує, що без ухвалення непопулярних рішень сьогодні просто не обійтися, щоб можна було зберегти економіку на плаву.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело auto.bigmir.net