Dacia готує конкурента Citroen C5 X: опубліковано перше зображення

Очікується, що модель румунського суббренду, що належить французькій компанії, з’явиться на європейському ринку у 2026 році.

Citroen C5 X був представлений в 2021 році: тоді в компанії зазначили, що ця модель сегмента D поєднує в собі “елегантність седана, практичність універсала та збільшений дорожній просвіт кросовера”. Насправді роль флагмана бренду тепер виконує великий ліфтбек. Надалі у цієї моделі, мабуть, з’явиться конкурент, який випустять під маркою Dacia.

Фірмовий стиль Dacia

Румунський суббренд, що належить французькій компанії Renault, може випустити великий великий ліфтбек, оформлений у фірмовому стилі: передбачається, що ця модель займе місце флагмана лінійки Dacia. За попередніми даними, така новинка з’явиться на європейському ринку 2026 року. Її ім’я компанія, очевидно, розсекретить пізніше.

Поки що офіційної інформації про те, як виглядатиме майбутній флагман Dacia, немає. Своїм варіантом того, яку зовнішність може отримати така новинка, поділився з нами дизайнер іспанського видання Motor.es . Очікується, що довжина моделі буде трохи більше 4,6 метра, а як кузов виберуть так званий «піднятий» ліфтбек.

Судячи з рендеру, автомобіль може отримати світлодіодну головну оптику, оформлену відповідно до актуального фамільного стилю бренду. Щоправда, порівняно з актуальними європейським Duster другого покоління та крос-універсалом Jogger, від логотипу в центрі, ймовірно, розходитимуться подвійні штрихи, які перейдуть у ходові вогні, виконані у формі літери «Y».

Нижню частину переднього бампера займає величезний повітрозабірник із малюнком у вигляді горизонтально витягнутих стільників. Ще, судячи з зображення, у майбутньої «п’ятидверки» по периметру кузова є обважування з нефарбованого пластику, рельєфний капот, напис з назвою бренду на боковині, чорний дах і такого ж кольору корпусу бічних дзеркал, втоплені ручки передніх дверей у задніх.

За неофіційними даними, моторна гама поки що безіменної моделі буде електрифікована. Очікується, що флагманський ліфтбек отримає варіанти з м’якогібридними силовими установками, в основі яких будуть бензинові двигуни, що працюють у тандемі з 48-вольтовими «електродовесками». Ще новинка Dacia, швидше за все, матиме версії з гібридною системою E-Tech розробки материнської Renault.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!