Cowin анонсувала новий крос Showjet Pro

Колишнє дочірнє підприємство концерну Chery – Cowin – готує випуск нового “преміального” кросовера Showjet Pro. На цей раз китайські виробники перемогли самих себе, розробивши SUV-модель з новим дизайном й великим набором опцій.

Базовою моделлю для доробок виступив кросовер Chery Tiggo 4. Примітно, що від компанії Cowin материнська компанія Chery відхрестилася ще три роки тому через те, що суббренд не виправдав очікувань. Продажі автомобілів Cowin були досить низькими, але поява нового кросовера Showjet з приставкою Pro може допомогти завоювати китайський ринок.

Нагадаємо, що на ринку Китаю Cowin Showjet дебютував влітку минулого року. Зараз готується до виходу нова версія з приставкою “Pro”. Патентні знімки новинки потрапили у відкриту базу Міністерства промисловості Китайської Народної Республіки.

Від звичайної версії модифікація “Pro” відрізняється збільшеною в розмірах решіткою радіатора. Крім того – її перевернули, при цьому на бампері ззаду красуються фальшпатрубки вихлопної системи.

При цьому габарити кросоверів ідентичні. Інтер’єр вже було показано на шпигунських фотографіях. Змін в салоні Showjet Pro набагато більше: нове кермо, великий мультимедійний дисплей, зовсім друга передня панель з центральними дефлекторами вентиляційної системи. Цікаво, що замість традиційного селектора коробки передач використовується компактний джойстик.

Моторну гамму Cowin Showjet Pro запозичив від донора: під капотом встановлено 1,5-літровий двигун потужністю 116 кінських сил. Робить агрегат в тандемі з механічною КПП (5 ст.) або варіатором. Привід – тільки передній.

Заявляється, що в продажі новий кросовер Cowin Showjet Pro з’явиться вже в першому півріччі 2021 року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело tekdeeps.com