Corvette C7 стане новим “бетмобілем”

Новий “бетмобіль” Брюса Уейна вперше з’явиться на прем’єрі другого сезону серіалу Batwoman, але ми повинні були побачити його раніше – в останньому тизері DCTV.

За словами продюсера Керолайн Дріс в інтерв’ю виданню Insider, автівку збиралися випустити в кінці першого сезону, але пандемія коронавірусу завадила встигнути завершити проєкт. У підсумку довелося відкласти першій виїзд суперкару у серіалі.

Зазначається, що затримка була випадковою, оскільки виробник повинен був представити авто як новий “бетмобіль” на прем’єрі.

Новий суперкар Бетмена з’явиться сьогодні у першій серії другого сезону, коли фейковий Брюс Уейн за сюжетом вривається в Бет-печеру та краде авто. Потім злодій використовує автівку, щоб переслідувати Райана Уайлдера та краде костюм Бетмена, щоб він міг правити Готем-Сіті як фейковий Бетмен.

Суперкар, який використовується для Бетмобіля, – це Corvette C7. Потужна автівка заснована на новому шасі Corvette, хоча C8 із середнім розташуванням двигуна є новішою генерацією. Треба зазначити, що модель суперкара C7 все ще відносно новий, враховуючи, що Corvette існує вже понад 60 років. Автомобіль отримав дивовижні візуальні ефекти – крила та міцну броню. І навіть якщо це не найновіший Corvette, це краще за байк, на якому Кейт Кейн (Рубі Роуз) каталася по Готем-Сіті в першому сезоні.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело youtube.com