Consumer Car – унікальний автомобіль без дзеркал за $50 тис.

Дилерський центр Garage Kept Motors, що розташований в американському Мічигані, виставив на продаж дуже дивний транспортний засіб від дизайнера Джої Рюйтера під назвою Consumer Car. Ця автівка – просто коробка на колесах з передньою частиною в вигляді великого дзеркала.

За задумом дизайнера дзеркальна панель символізує процес людського споживання – поглинання всього, що знаходиться попереду машини під час руху. Зазначається, що чотиримісний салон Consumer Car оформлений по-спартанськи – в ньому немає практично нічого, крім крісел, керма, педалей та важеля КПП.

В середині відсутні прилади, кліматична установка та медіасистеми, немає навіть традиційних дзеркал – їх замінює одне крихітне дзеркальце, встановлене з боку водія. При цьому відсутні двері та дах. Потрапити в “салон” пропонується за допомогою вбудованих в борта Consumer Car сходинок.

Продавці автівки стверджують, що Consumer Car має легальний статус – на ньому можна пересуватися по дорогах загального користування, хоча це скоріше не автомобіль, а витвір сучасного мистецтва. Варта зазначити, що ця робота Рюйтера навіть деякий час експонувалася в знаменитому автомобільному музеї Петерсена.

Дизайнер побудував свою дизайнерську машину у 2016 році на базі моделі Ford Festiva випуску 1993 року. Відповідно, Consumer Car приводиться в рух 1,3-літровим атмосферним двигуном в поєднанні з п’ятиступеневою механічною коробкою. Для доступу до мотора передня частина автівки відкидається цілком.

Вартість Consumer Car становить 49 900 доларів. За ці гроші можна купити, наприклад, новий BMW X3, але хіба він здатний привернути до себе стільки уваги на дорозі?

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело autoevolution.com

Коментарі
Завантаження...