Citroen пропонує доступний електромобіль із безкоштовним зарядним пристроєм

Перший доступний європейський електромобіль стає ще більш привабливим для тих, хто приймає рішення нашвидкуруч: клієнти, які замовляють новий Citroen e-C3 вартістю від 23 300 євро, до кінця березня отримають на додаток Wall Box.

eProWallbox від Free2Move eSolutions вартістю 799 євро забезпечує зручний досвід зарядки будинку з потужністю до 22 кВт. eProWallbox є розумним пристроєм, що дозволяє користувачам керувати процесами зарядки через смартфон та визначати, хто може заряджати автомобіль завдяки контролю доступу по RFID.

Новий ë-C3 доступний для замовлення онлайн та у дилерів Citroën з початку лютого і одночасно повністю перевизначає співвідношення ціни та якості для повністю електричних автомобілів B-сегменту. ë-C3 пропонує неперевершений комфорт, понад 300 кілометрів запасу ходу та стандартну швидку зарядку до 100 кВт. Автомобіль розроблений у Велізі, недалеко від Парижа, Франція, та вироблений на заводі Stellantis у Трнаві, Словаччина, Європа.

Виконання e-C3 YOU поставляється вже з багатою базовою комплектацією, включаючи: 16-дюймові сталеві диски з ковпаками Pyrite матового чорного кольору, електропривід дзеркал заднього виду, датчик світла, підвіску Citroen Advanced Comfort, LED-фари, регулятор та обмежувач швидкості, кондиціонер активний асистент гальмування та утримання у смузі, розпізнавання дорожніх знаків, а також попередній обігрів салону через MyCitroen App та зарядний пристрій на 7,4 кВт.

e-C3 MAX пропонує розширений набір опцій, включаючи: 17-дюймові легкосплавні диски з алмазною різкою, сидіння Citroen Advanced Comfort, дах у кольорі Perla-Nera-Black або Opal-White, паркувальний радар ззаду з камерою заднього виду, затемнені задні та бічні вікна, бездротову зарядку для смартфонів, клімат-контроль, MyCitroen Drive з 10,25-дюймовим сенсорним екраном та бездротовим підключенням смартфона Android Auto та Apple CarPlay.

Клієнти можуть додатково оснастити версії YOU і MAX зарядним пристроєм на 11 кВт і зимовим пакетом, включаючи підігрів передніх сидінь, рульове колесо, що обігрівається, і лобове скло, що обігрівається.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело media.stellantis.com