Чи з’явиться компактний автомобіль Tesla за $25 тис. раніше, ніж очікувалося?

Згідно з останньою інсайдерською інформацією, компанія Tesla почала розробку свого майбутнього доступного електрокара Model 2 в Китаї. У недавньому повідомленні китайської компанії Sina Motors говориться, що компанія Ілона Маска вже проводить оцінку впливу на навколишнє середовище (EIA) свого майбутнього “бюджетного” електромобіля в Китаї.

Більш того, у звіті говориться, що Tesla планує почати дорожні випробування майбутнього автомобіля вже в кінці цього року. Він також припускає, що автомобіль вартістю від 25 000 до 30 000 доларів може бути представлений на моторшоу в Гуанчжоу.

Нагадаємо, що минулого року випустила близько 510 000 електрокарів та змогла реалізувати близько 499 550 одиниць. Це справжній подвиг для виробника електромобілів в розпал глобальної пандемії. Нещодавно ми дізналися, що більшість автомобілів Tesla, що поставляються по всьому світу, були електроседанами Model 3, що цілком логічно, оскільки це найпопулярніша і найменш дорога модель Tesla.

Ілон Маск вже підрахував, що Model Y в кінцевому підсумку перевершить продажі всіх інших автомобілів разом узяті. Хоча це буде складно, оскільки Model 3 продається дуже добре.

Нагадаємо, що Tesla збирається випустити не менше 450000 електрокарів Model 3 та Model Y в Китаї у 2021 році. Tesla також запустить випуск Model Y в Європі цього року, виробляючи її на своїй новій фабриці Gigafactory в Берліні. З урахуванням усього сказаного, якщо Tesla зможе вивести на ринок ще більш дешеву модель, здається, що вона легко перевершить по продажах Model 3 та Model Y.

Однак, хоча Маск підтримував цю ідею і періодично натякав на реалізацію, нічого офіційного поки не оголошено. Єдине, що автовиробник згадав “продукт майбутнього” у своєму звіті про доходи за 4 квартал 2020 року. На жаль, поки невідомо що це за майбутній електромобіль. Швидше за все, він буде розроблений місцевим філіалом Tesla в Китаї, а не Францем фон Хольцхаузеном та основною командою розробників Tesla в США.

Китайська компанія Sina Motors запевняє, що майбутнім електрокаром буде компактний хетчбек, який розділяє платформу сучасної Tesla Model 3.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело insideevs.com