Chevrolet готує гучну прем’єру нового електрокару Bolt EUV 2022

Американський автоконцерн опублікував цікавий тизер Chevrolet Bolt EUV 2022 року, на якому продемонстроване кермо та цифрова комбінація приладів. Цей новий електрокар стане першим в лінійці бренду, який запропонує напівавтономну систему управління Super Cruise.

Модель оснащена шкіряним кермом з вбудованою світловою смугою, яка показує статус автопілоту Super Cruise. Також проглядається невелика камера на рульовій колонці, яка стежить за людиною що перебуває за кермом та гарантує, що вона звертає увагу на дорогу попереду.

На тизері також можна побачити цифрову комбінацію приладів. Схоже, вона успадкована від старого Bolt, а це означає, що варто чекати 8-дюймовий екран. Крім того, Bolt EUV буде мати більш якісні матеріали у салоні.

Зовні електромобіль отримає високо розташовані комбіновану оптику та унікальну поясну лінію. Кросовер матиме більш плоский дах і товсті стійки.

Офіційна презентація Bolt та Bolt EUV 2022 запланована на лютий 2021 року. Обидві новинки планують запустити у виробництво вже цього літа. Компанія поки тримає технічні характеристики у секреті. Орієнтовна потужність електрокара буде становити приблизно 200 к.с. Без підзарядки він зможе проїхати до 420 кілометрів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com