Chevrolet анонсувала вихід оновленого Equinox EV 2025 модельного року

Електричний кросовер Chevrolet Equinox, попри свою коротку історію на ринку, вже готується до зміни модельного року. Компанія General Motors готується до початку виробництва Equinox EV 2025, запланованого на 26 серпня 2024 року. Про це повідомляє сайт GM Authority. Ця дата початку виробництва може змінитися через можливі затримки або коригування.

Лінійка Equinox EV 2024 року надійшла у продаж з такими версіями, як 2RS та 2RS Launch Edition. Згодом з’явилися інші комплектації, такі як 3RS, 3LT та 2LT.

Однією з важливих особливостей Equinox EV є його базова ціна від $34 995 за комплектацію 1LT з переднім приводом. Однак цю конкретну версію поки що не можна замовити. Зараз найдоступнішим варіантом є 2LT FWD, вартість якого складає $43 295. Є надія на те, що доступніша версія 1LT буде представлена ​​в автомобілі наступного модельного року.

Що стосується продуктивності та запасу ходу, Equinox EV пропонує вражаючі характеристики. Версія з переднім приводом забезпечує приблизно 510 км запасу ходу, що трохи поступається Tesla Model Y Long Range RWD. Водночас, варіант з повним приводом може проїхати близько 460 км, але компенсує це вищою потужністю: 290 кінських сил у порівнянні з моделлю з переднім приводом, яка видає 210 к.с.

У майбутньому General Motors планує запропонувати ще економічніші варіанти електричних автомобілів, включаючи, можливо, спадкоємця Bolt і відродження Spark як компактного електричного кросовера. Ця стратегія спрямована на залучення ширшого кола споживачів, які цікавляться електромобілями за доступнішою ціною.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co